Po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego w ciągu 24 h skontaktujemy się z Tobą

Polityka prywatności

Strona główna » Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z naszego serwisu, akceptujecie Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

KLAUZULA INFORMACYJNA - KLIENCI HOTELU

Zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony danych sosbowych z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję że:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, z siedizbą przy ul. Moniuszki 10
 • dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy, w tym, rozliczenia płatności
 • dane będą przechowywane przez okres 6 lat,
 • podanie danych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie może skutkować niemożnością zawarcia umowy
 • posiada Pani/Pan prawo do:

            - żądanie dostępu do swoich danych osobowych

            - sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

            - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych,

            - wniesienia skargi do organu nadzorczego,

 • Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

 

Niniejszy serwis nie odpowiada za politykę prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach serwisu, jak i tych, które umieszczają linki do serwisu.

Witryna ta może zawierać nieścisłości lub błędy typograficzne. Administrator serwisu może wprowadzić ulepszenia i/lub zmiany w swoich produktach, usługach, programach w serwisie w dowolnym momencie, bez powiadomienia. On także jako jedyny posiada dostęp do danych osobowych, które docierają do naszego serwisu poprzez różne formy jak newsletter czy rejestracja konta.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia Państwu zalogowania się do naszego serwisu. W żadnym wypadku Wasze dane nie będą wykorzystywane, przetwarzane, ani odsprzedawane żadnym podmiotom trzecim. Natomiast dane pozyskane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Wasze listy elektroniczne.

Jeżeli zapisali się Państwo na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziliście zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Państwa dane w celu wysłania Wam naszego Newslettera.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej, zmodyfikowanej i poprawionej na tej stronie www.

Strona główna
 • oferta

  brak zdjęcia      SZANOWNI GOŚCIE,    Kierując się troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, pragniemy ...
 • Nasza oferta

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegową naszego Hotelu.

ilość zdjęć w galerii : 9

Ośrodek Sportu i Rekreacji
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10
e-mail: biuro@noclegi-osir.pl